Ścianki szklane

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotografii zrealizowanych przez nas projektów, które są wykorzystywane w różnego typu budynkach. Szklane ścianki i zabudowy pomagają zwiększyć estetykę obiektu, a przy tym zapewniają szereg funkcji użytkowych.

Czym są zabudowy ze szkła?

Ścianki stawiane są dla izolacji miejsca pracy od odgłosów z zewnątrz, jak i dla ozdoby. Umożliwiają przedzielenie pomieszczeń, zachowując ich transparentność, a zarazem pozwalają na odrobinę prywatności i spokoju. Ponadto, mogą chronić przed nagłymi sytuacjami (np. pożar), dzięki wyjątkowej wytrzymałości samej konstrukcji i jej odporności.

Prezentowane produkty wykonujemy z trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane. W zależności od potrzeb konkretnego Klienta, możemy dodatkowo zaproponować różne podrodzaje tego tworzywa. Najczęściej jest dźwiękochłonne czy przeciwpożarowe. Dla każdej branży znajdzie się w naszej ofercie odpowiedni stopień zabezpieczenia zabudowy. Jednak równie często są one wybierane przez Klientów z powodu ich walorów wizualnych i możliwości urozmaicenia lub całkowitej zmiany designu lokalu.

Wielorakie zastosowanie

Nasza firma dostarcza ścianek szklanych, które pozwalają na eleganckie i nowoczesne wyposażenie obiektów biurowych, centrów handlowych, hoteli, a także prywatnych wnętrz mieszkalnych. Proponowane przez nas konstrukcje spełnią wszystkie oczekiwania Klientów, którym zależy na funkcjonalnych rozwiązaniach. Ponadto, szklane ściany i zabudowy są proste w montażu, można je wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu, tworząc zupełnie nową przestrzeń.

Sposób składania

Ścianki składa się na różne sposoby: w linii prostej, prostopadle lub w łuku.

Jeśli szukają Państwo rozwiązań maksymalnie estetycznych, które świetnie odgrodzą przestrzeń, zapewniając przy tym efekt jasnych i przestronnych wnętrz, nasze zabudowy wpiszą się we wszystkie wymagania. Niezależnie, czy chcą Państwo zagospodarować pomieszczenia prywatne czy komercyjne, nasze konstrukcje są w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Na swoim koncie posiadamy projekty wykonane dla renomowanych miejsc i przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

Szklane ściany w domu

Duże, otwarte przestrzenie mają swoje plusy - także w prywatnych wnętrzach. Czasem warto jednak oddzielić od siebie poszczególne strefy i tu z pomocą przyjść mogą nasze szklane ściany do domów prywatnych. Dzięki nim m.in. w salonach z aneksem kuchennym w niezwykle nowoczesny sposób oddzielić można kuchnię wraz z jadalnią od części typowo wypoczynkowej. I to bez utraty cennej powierzchni użytkowej oraz dostępu do światła słonecznego. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzą się ponadto na balkonach oraz tarasach, pozwalając nam w cieple rozkoszować się roztaczającym się wokół widokiem także w okresie jesienno-zimowym czy wczesną wiosną.

Szklane ściany biurowe

Nie wszystkie obowiązki pozwalają na efektywną pracę w przestrzeniach typu open space. Proponowane przez nas szklane ściany biurowe umożliwią wysoce estetyczne wydzielenie pokojów dla poszczególnych zespołów pracowników czy też gabinetów dla kadry menedżerskiej. Zapewniają one jednak nie tylko bardzo nowoczesny wygląd zarówno poszczególnych pomieszczeń, jak i całej przestrzeni, lecz mogą także tłumiąc hałasy z zewnątrz poprawiać wydajność pracowników, a także zwiększać ich bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Nasze zabudowy to doskonały sposób na szybkie i optymalne finansowo dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb firmy.

Szklane ścianki działowe

Z ich pomocą na większych przestrzeniach z łatwością wyodrębnić można kolejne pomieszczenia niezbędne dla lepszego funkcjonowania danej działalności – bez względu na charakter i przeznaczenie obiektu. Mogą wyznaczać strefy na siłowniach czy w studiach fitness, a także wydzielać nowe pokoje i gabinety zarówno w centrach medycznych, jak i w restauracjach czy salonach fryzjerskich. Wykonywane przez nas szklane ścianki działowe pozwalają kształtować dostępną przestrzeń niemalże w nieograniczony sposób, podkreślając innowacyjny charakter pomieszczeń, a także zapewniając jednocześnie odpowiednie nasłonecznienie nowo powstałego wnętrza.

Szklana ściana loftowa (z czarnym profilem)

Duże przeszklenia połączone z czarnym metalowym profilem doskonale wpisują się w charakter industrialnych wnętrz - zarówno starych, pofabrycznych obiektów zaadaptowanych na mieszkanie, biuro czy innego rodzaju działalność, jak również nowych, stylizowanych na loft. Proponowane przez nas szklane ściany loftowe mogą rozdzielać we wnętrzach poszczególne strefy, a także wydzielać zupełnie odrębne pomieszczenia. Całkowicie przezroczyste tafle zamknięte w metalowej ramie z czarnych profili podkreślą industrialny charakter wnętrza, będąc jego uzupełnieniem czy nawet centralnym punktem danej aranżacji.