Ścianki szklane

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotografii zrealizowanych przez nas projektów, które są wykorzystywane w różnego typu budynkach. Szklane ścianki i zabudowy pomagają zwiększyć estetykę obiektu, a przy tym zapewniają szereg funkcji użytkowych.

Czym są zabudowy ze szkła?

Ścianki stawiane są dla izolacji miejsca pracy od odgłosów z zewnątrz, jak i dla ozdoby. Umożliwiają przedzielenie pomieszczeń, zachowując ich transparentność, a zarazem pozwalają na odrobinę prywatności i spokoju. Ponadto, mogą chronić przed nagłymi sytuacjami (np. pożar), dzięki wyjątkowej wytrzymałości samej konstrukcji i jej odporności.

Prezentowane produkty wykonujemy z trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane. W zależności od potrzeb konkretnego Klienta, możemy dodatkowo zaproponować różne podrodzaje tego tworzywa. Najczęściej jest dźwiękochłonne czy przeciwpożarowe. Dla każdej branży znajdzie się w naszej ofercie odpowiedni stopień zabezpieczenia zabudowy. Jednak równie często są one wybierane przez Klientów z powodu ich walorów wizualnych i możliwości urozmaicenia lub całkowitej zmiany designu lokalu.

Wielorakie zastosowanie

Nasza firma dostarcza ścianek szklanych, które pozwalają na eleganckie i nowoczesne wyposażenie obiektów biurowych, centrów handlowych, hoteli, a także prywatnych wnętrz mieszkalnych. Proponowane przez nas konstrukcje spełnią wszystkie oczekiwania Klientów, którym zależy na funkcjonalnych rozwiązaniach. Ponadto, szklane ściany i zabudowy są proste w montażu, można je wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu, tworząc zupełnie nową przestrzeń.

Sposób składania

Ścianki składa się na różne sposoby: w linii prostej, prostopadle lub w łuku.

Jeśli szukają Państwo rozwiązań maksymalnie estetycznych, które świetnie odgrodzą przestrzeń, zapewniając przy tym efekt jasnych i przestronnych wnętrz, nasze zabudowy wpiszą się we wszystkie wymagania. Niezależnie, czy chcą Państwo zagospodarować pomieszczenia prywatne czy komercyjne, nasze konstrukcje są w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Na swoim koncie posiadamy projekty wykonane dla renomowanych miejsc i przedsiębiorstw na terenie całej Polski.