Drzwi szklane przesuwne

W naszej firmie proponujemy nowoczesne drzwi wewnętrzne szklane, które doskonale nadają się do zastosowania w różnego typu pomieszczeniach. Oferowane przez nas rozwiązania mogą być wykorzystane w biurach, garderobach, przedpokojach, łazienkach, kuchniach, szafach i wielu innych miejscach. Z powodzeniem używane są zarówno w prywatnych apartamentach, mieszkaniach, jak i firmach, a także obiektach użyteczności publicznej. Jeżeli interesują Państwa rozwiązania praktyczne, nowoczesne i zarazem eleganckie, najlepszym wyborem prawdopodobnie okażą się właśnie szklane drzwi. Warszawa i Trójmiasto są głównym obszarem naszych działań, jednak nasze produkty znalazły zastosowanie także w wielu obiektach zlokalizowanych w innych częściach Polski.

Zalety przesuwanych drzwi szklanych

Największą zaletą tego rodzaju rozwiązań jest doskonały wygląd. Przezroczyste tafle prezentują się nowocześnie i zarazem elegancko. Ponadto nie przytłaczają wnętrza swoim wyglądem - wręcz przeciwnie! Transparentne tafle przepuszczają światło dziennie, niezwykle cenione w obiektach biurowych i komercyjnych. Nie ingerują przy tym w wystrój pomieszczenia, dzięki czemu nadają się do praktycznie każdego wystroju wnętrza.

Dużym atutem jest fakt, że konstrukcje nie zabierają przestrzeni użytkowej. Można montować je na wiele różnych sposobów do ściany, stropu, szkła z funkcją automatycznego otwierania i wielu innych elementów. Zamontowane są na solidnych prowadnicach, które zapewniają każdorazowo płynne przesuwanie skrzydła - bez nadmiernego wysiłku. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze prezentuje się bardziej prestiżowo.

Oferowane produkty dostępne są w wielu wariantach wizualnych i funkcjonalnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie oferować klientom drzwi szklane przesuwne, które sprawdzą się najlepiej w unikalnych warunkach. Nie ograniczamy się tylko do wnętrz biurowych. Wierzymy, że nasze rozwiązania można z powodzeniem wprowadzić do domów prywatnych, miejsc usługowo-handlowych, budynków administracyjnych i wielu innych przestrzeni. Wystarczy odpowiednio przemyśleć koncepcję.