Drzwi szklane

Poszukują Państwo uniwersalnych rozwiązań do swojego wnętrza? Oferowane przez nas szklane, wewnętrzne drzwi wahadłowe i przymykowe doskonale się prezentują w obiektach różnego rodzaju. Są niezwykle uniwersalne, optycznie powiększają każdą przestrzeń, a dodatkowo sprawiają, że światło słoneczne przechodzące przez okna dotrze do każdego zakamarka danego wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, wewnętrzne drzwi szklane, wahadłowe i przymykowe. Każde z nich odpowiadają na inne potrzeby, dlatego przed ostatecznym wyborem należy zastanowić się na który z nich postawić. Pomocą w odpowiednim doborze naszych produktów służą pracownicy naszej firmy.

Wewnętrzne, szklane drzwi przymykowe i wahadłowe stosowane są m.in. do: biura, garderoby, pokoju, przedpokoju, łazienki, kuchni, salonu, biblioteki, portierni i wielu innych pomieszczeniach. Bardzo często montowane są również w obiektach użyteczności publicznej oraz po prostu w mieszkaniach.

Wszystkie nasze szklane drzwi wewnętrzne są niesamowicie wygodne w użytkowaniu, a dzięki wysokiej jakości systemom otwierania pozostają funkcjonalne przez bardzo długi czas. Proponowane przez nas rozwiązania automatycznie się zamykają, a w razie potrzeby można je zablokować w pozycji otwartej 90 st.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu przeróżne rozwiązania. Mogą Państwo wybierać spośród wielu zawiasów mocowanych do boku lub góra/dół oraz tych punktowych. Występują one praktycznie w nieograniczonych wariantach kolorystycznych.

Bogaty wybór wzorów oraz najwyższa jakość naszych wewnętrznych, szklanych drzwi przymykowych i wahadłowych daje nam nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Wszystkie okucia są zgodne z normą DIN 18251 i odpowiadają klasie 3. Zostały one dokładnie przetestowane na 200 000 zamknięć, a linia Office nawet na 500 000. Zawiasy przeznaczone są do ościeżnic aluminiowych, stalowych i drewnianych, a także do szkła o grubości 8, 10, a nawet 12 mm.

Zachęcamy do zapoznania się z fotografiami umieszczonymi poniżej. Wśród nich znajdą Państwo nasze dotychczasowe realizacje. Jak łatwo można zauważyć, każda z nich jest doskonale dopasowana do danego wnętrza. Tworząc nasze wahadłowe i przymykowe, szklane drzwi wewnętrzne przywiązujemy wielką wagę do tego, by efekt końcowy był w pełni zadowalający dla naszego Klienta.