Ścianki i drzwi przeciwpożarowe szklane

Tworzymy trwałe i niezwykle estetyczne produkty wykonane z hartowanego szkła. Nasza działalność poza wykonawstwem różnego typu balustrad, kabin prysznicowych czy okładzin opiera się również na tworzeniu ścianek i drzwi przeciwpożarowych. W ramach naszych usług zajmujemy się tworzeniem rozwiązań ppoż różnego rodzaju. Obecnie na rynku znajduje się bardzo szeroki wybór tego typu produktów.

Drzwi ppoż doskonale sprawdzają się we wszelkiego typu budynkach użyteczności publicznej, ale również w siedzibach firm oraz prywatnych domach jedno- i wielorodzinnych. Skutecznie zabezpieczają przed przedostaniem się ognia do środka danego obiektu i z tego powodu stanowią ważny element systemu bezpieczeństwa.

Poszczególne modele drzwi przeciwpożarowych pozwalają na różny czas ochrony mienia przed wysoką temperaturą – w sprzedaży posiadamy produkty klasy Ei30, Ei60 i Ei120 . Przy wyborze któregoś z nich warto zastanowić się jakiego poziomu ochrony Państwo wymagają. W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje drzwi ppoż:

PROMAT - bezramowe, całoszklane, ścianki przeciwpożarowe Ei30, 60 i 120, które charakteryzują się najlepszym designem ze względu na maksymalne szklenie bezramowe.

FR SOLUTIONS - bezramowe, całoszklane z szerszym pasem silikonu, przez co stanowią rozwiązanie nieco bardziej atrakcyjne cenowo.

ALUPROF - najtańsze ścianki przeciwpożarowe. Szklane, ramowe i pochodzące od renomowanego producenta.


Od pomysłu po realizację

Współpracując z biurami architektonicznymi i projektowymi pomagamy w bezbłędnym doborze produktu w zakresie ścianek ppoż. Posiadając duży wachlarz partnerów, którzy dostarczają nam odpowiednie systemy, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta w zakresie obejmującym ściany szklane i drzwi przeciwpożarowe Ei30.

Nasze propozycje rozpoczynają się od najtańszych ramowych rozwiązań poprzez pośrednią wersję cenową całoszklaną z szerszą warstwą silikonową aż po całkowicie bezramowe, całoszklane ścianki przeciwpożarowe Ei30, 60 lub 120. Zajmujemy się również projektowaniem tego rodzaju ścianek przy współpracy z Państwową Strażą Pożarną.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą rozwiązań ppoż i mają jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy bez wątpienia udzielą Państwu wyczerpujących informacji i pomogą w dobraniu produktu, który będzie najbardziej odpowiadał na Państwa potrzeby.