Ścianki i drzwi biurowe - aranżacja open space od a do z

Dla budynków klas: A++, A+, A, B - bezklasowe, całoszklane, akustyczne (dźwiękochłonne), przeciwpozarowe (Ei).

Współczesne biurowce bardzo często projektowane są w otwartych przestrzeniach "open space", które idealnie nadają się do aranżacji przestrzeni. Ścianki biurowe szklane sprawdzajś się w tego typu przestrzeniach i pozwalają stworzyć optymalne warunki pracy przy zachowaniu przestronności oraz poczucia prywatności. Nasza firma oferuje nowoczesne ścianki biurowe powstałe w oparciu o okucia renomowanych marek: Dorma, Liko-s, Aluprof, Fr Solutions, Promat.

W naszej ofercie dostępne są zarówno modele składane, jak i stałe. Najwyższa jakość okuć jakie stosujemy powoduje, że są to rozwiązania służące przez wiele lat w najbardziej ruchliwych obiektach użyteczności publicznej. Najczęstsze realizacje były przez nas wykonywane w takich obiektach jak: banki, lotniska, biura obsługi klienta, przychodnie lekarskie, gabinety oraz oczywiście wszelkiego rodzaju biurowce. Poniżej znajdą Państwo poszczególne kategorie, w których skompletowane zostały nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne ścianki biurowe. Zachęcamy więc do wyboru odpowiednich dla siebie modeli, dzięki którym możliwa będzie nawet najbardziej atrakcyjna aranżacja.

FSW-G DORMA - system harmonijkowego składania ścianek biurowych tworzą szyny prowadzące, dolnego i górnego profilu wysokości 100 mm, połączonych ze sobą specjalnymi zawiasami. Maksymalne wymiary tafli nie powinny być większe niż 1000 mm szerokości i 3000 mm wysokości. System harmonijkowy przeznaczony jest do szkła gr. 10 i 12 mm. Maksymalny ciężar skrzydła - 80 kg.

HSW-G DORMA - składaja się z szyny prowadzacej, parkingu, dolnego i górnego profilu wysokości 100 mm. Każdy ruchomy panel przy złożonej ściance może pełnić funkcję drzwi. Po złożeniu całość składa się na parking. Mamy dowolne i nieograniczone możliwości stosowania parkingów, równoległe, prostopadłe, skośne. Wymiary nie przekraczajśce 1250 mm szerokości oraz 4000 mm wysokości stanowią maksymalne rozmiary panelu. System HSW-G przeznaczony jest do szkła gr. 10 i 12 mm. Maksymalny ciężar skrzydła systemu ścianek biurowych - 150 kg.

MANET - DORMA - system, który pozwoli ścianki biurowe zamontować punktowo do ścian konstrukcyjnych oraz szklanych. Okucia wykonane z linii Manet można dostosować nawet do drzwi wykonanych ze szkła giętego. System powstał na bazie wysokiej jakości stali nierdzewnej, za mechanizm przystosowany jest do szkła grubości 8, 10 i 12 mm.

UNIVERSAL - DORMA - okucia charakteryzuje prosta i klasyczna linia oraz bardzo wysoka jakość wykonania. Seria okuć Universal spełnia niemal wszystkie funkcje potrzebne do zamontowania najbardziej wyszukanych i skomplikowanych projektów konstrukcji. A to wszystko dzięki niesamowitej ilości łączników narożnych, wpustowych, mocowań, które zostały wykonane pod różnymi kątami. Zawiasy w tym systemie są dostosowane do drzwi o max wadze 100 kg i wymiarach tafli 1100x3000 mm. Seria Universal występuje w pełnej gamie kolorystycznej.

Mocowania z tej serii stosowane są do mocowania ścianek działowych stałych lub też wzmacniania konstrukcji na pionach tafli. Przeznaczone do szkła gr. 10, 12, 13,5-19 mm. Dostępne wykończenia: mosiądz polerowany, chromowany, stal nierdzewna szczotkowana i polerowana, we wszystkich wybranych kolorach z palety RAL oraz we wszystkich dostępnych typach anodyzacji.

OMEGA - LIKO-S - są to konstrukcje przestawne ze stabilnym mocowaniem z profili aluminiowych. W tym systemie występuje bardzo dużo wykończeń do wyboru. Szkło, płyty laminowane w różnych wzorach spełniają oczekiwania wymagających klientów. System posiada różne certyfikaty bezpieczeństwa.

MICRA I i II - LIKO-S - lekkie, pojedyńcze lub podwójne szklenie, bezramowe, w pełni wykonane ze szkła ściany w konstrukcji przestawnej są wyjątkowo estetycznym rozwiązaniem, a przy tym zachowują wysoki poziom funkcjonalności. Produkty wyróżniają się bardzo dobrą dźwiękochłonnością.

MB80 OFFICE - ALUPROF - bardzo funkcjonalny produkt ze względu na możliwości wypełnień i spełnianych norm akustycznych w biurowcach wzystkich klas (A++, A+, A, B...) Posiada pełen zakres od rozwiązań bezklasowych poprzez akustyczne i przeciwpożarowe. Polski producent zadbał o wszystkie niezbedne certyfikaty ITB (Instytyt Techniki Budowlanej)

PROMAT - najładniejsze na rynku ścianki szklane, przeciwpożarowe o różnych klasach od Ei 30 do Ei 120. Nie posiadają żadnych pionowych profili pomiędzy taflami szkła a spoina łączączą silikonowa jest najwęższa ze wszsstkich możliwych dostępnych. Cena, jakość, design w tym przypadku sa bezkompromisowe.

FR SOLUTIONS - najbardziej ekonomiczne rozwiązanie ścian PPOŻ bez profili pionowych. Szerokość nieprzeziernej części łączenia pionowego jest zdecydowanie mniejsza niż podział alumioniową stolarką. Natomiast cena w stosunku do tego, że uzyskujemy jednolitą gładką powierznię jest naprawdę niska w stosunku do otzymanego produktu.

W naszej ofercie pojawiła się nowa usługa związana z pełną aranżacją wnętrz typu open space Projektujemy od podstaw wszystkie niezbędne rzeczy w biurowcach od podłóg, ścianek, biurek, szafek aż po oświetlenie, ściany przeciwpożarowe, szklane bezklasowe, akustyczne itd. Nasz dział projektowania wspierany przez architektów jak również projektantów wnętrz i konstrukcji szklanych zapewni Państwu profesionalną obsługę kompleksowo.

2016 rok jest wyjątkowy, ponieważ rozbudowliśmy Nasz park maszynowy do produkcji ściań biurowych Opieramy się na systemodawcy Aluprof, który wspierając nasze przedsięwięcie spowodował uzupełnienie oferty o produkty bardzo atrakcyjne cenowo i utrzymujące najwyższą jakość wykonania. Chcielibyśmy wszystkie firmy z branży biurowej zaprosić do współpracy zarówno na poziomie pełnej usługi aranżacji open space jak również projektowania ścian i drzwi wraz z usługą montażu.

Doświadczenie zdobyte przez naszych projektantów, którzy uczesniczą w rozwoju firmy od ponad 10 lat jest na tyle duże, że możemy powiedzieć, iż nie zaskoczą nas żadne trudne sytucje montażowe. Nasz architekt z pewnością doradzi w kwestiach projektu wnętrz, wszelkiego rodzaju instalacji, rozmieszczenia ergonomicznego biurek, szafek, funkcjonalności oraz komunikacji w biurze.

Współpraca z czeskim producentem Liko-s jest jak dobra przygoda związana z biurowacami od podstaw. Niedawno Czesi wydali jedyną na świecie książkę opowiadającą o historii biur, która opowiada o genezie, potrzebie tego typu powierzchni do pracy. Jest to o tyle ciekawe, że miliony ludzi na świecie pracują w biurach spędzając w nich większośc swojego czasu a tak naprawde nic nie wiedzą o tym skąd więła sie taka forma otaczającej ich przestrzeni. Zachęcamy do odwiedzania stronym na której można zakupić książkę: http://kniha.archspace.cz/en

Zachęcamy do zapozniania się ze zdjęciami, które są w menu - górna część serwisu www