BHS - Strona główna

 

Drzwi przesuwne | Drzwi szklane, wewnętrzne | Automatyczne | Kabiny prysznicowe | Balustrady
Ścianki biurowe | Daszki szklane | Okładziny | Ścianki całoszklane, zabudowy | Akustyczne | Przeciwpożarowe

Balustrady szklane

Sięgając do najgłębszych pokładów naszej kreatywność, wspierając się wieloletnim doświadczeniem oraz kierując potrzebami Klientów, możemy przygotować balustrady szklane, które doskonale odzwierciedlą i podkreślą charakter każdego budynku. Umiejętnie wykorzystujemy potencjał tego niezwykłego tworzywa, czyniąc je wyrazistym i bardzo eleganckim akcentem wykończenia wnętrz, bądź też finezyjnym uzupełnieniem elewacji.
Z przyjemnością obserwujemy, jak coraz więcej współczesnych aranżacji wykorzystuje balustrady szklane, czyniąc je stałym elementem wyposażenia wnętrz. To dzięki nim przestrzeń pozostaje nie tylko jaśniejsza, ale również przestronniejsza.

Od pomysłu po realizację

Współpracując z nami nie muszą się Państwo obawiać szablonowych i powtarzalnych rozwiązań. Modele balustrad szklanych, które zaproponujemy będą doskonale dopasowane do indywidualnego potencjału, charakteru, ukształtowania oraz przeznaczenia wnętrza. W zależności od Państwa oczekiwań możemy zaprojektować m.in. balustrady szklane o bardzo surowych, uporządkowanych, niemal ascetycznych i geometrycznych kształtach, które idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych, biznesowych, czy też ceniących sobie harmonię i spójność form. Jednak dla tych, którzy poszukują zmysłowego i eleganckiego zarazem rozbudzenia, przygotujemy balustrady w bardziej owalnych, zmysłowych i obłych formach. Możemy także przygotować wiele ciekawych elementów wykończeniowych, które będą harmonizowały z pozostałymi elementami aranżacji. W przeciwieństwie do wielu firm realizujących takie działania, nasi Klienci mogą skorzystać nie tylko z autorskiego pomysłu, ale również z w pełni profesjonalnej usługi jej montażu. Z przyjemnością pomożemy również w wyborze właściwego i korzystnego dla danej przestrzeni modelu, całkowicie dostosowując go do potrzeb miejsca, w którym się on znajdzie.

zdjęcie 1

balustrada nr 2

3

model nr 4

przykład 5

6

7

balustrada szklana na balkonie

9

zdjęcie nr 10

balkon z balustradą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 1999-2011 BHS Sp. z o.o.

Oddział w Warszawie: ul. Jutrzenki 83 C, 02-230 Warszawa, tel. (22) 624 98 65
Oddział w Sopocie: al. Niepodległości 810, 81-805 Sopot, tel. (58) 551 08 22